Новини

05.03.19
Що таке успіх!?

Що таке успіх!? Якщо сказати коротко, - це коли у тебе є можливість повторювати одну дуже важливу дію - виконувати поставлені завдання. Завдання можуть бути різні: життєві, бізнес-завдання, спортивні. Але коли у тебе є ця можливість - ти і є успішна людина. Одне завдання виконуєш, ставиш інше, потім третє. Твоє життя перетворюється в постійне,

05.03.19
У Києві подорожчало опалення!
У Києві подорожчало опалення! У лютому кияни отримали платіжки за опалення (за січень 2019), в яких сума за централізоване опалення збільшилася на 40 - 60% в порівнянні з груднем 2018. Директор підрозділу Київтеплоенерго Костянтин Лопатин пояснив, що крім підвищення з початку року тарифу на централізоване опалення на 22,3%, на це вплинула ще й низька середньомісячна температура повітря, яка виявилася істотно нижчою за розрахункову. Нагадаємо, що другий параметр враховується при нарахуваннях для споживачів без лічильників. З 1 січня для Київтеплоенерго діють нові тарифи згідно з розпорядженням КМДА від 22.12.19 № 2340. Так само з 1 лютого тариф на послуги водопостачання та водовідведення для столичних споживачів виріс на 11,5%. Якщо у Вас виникли проблеми які стосуються житлово-комунального господарства - команда Адвокатське Об'єднання "ANTEVERIS" готова допомогти Вам і надати консультацію!
27.02.19
Незаконне збагачення відміняється. Рішення Конституційного суду України
Конституційний Суд України надав офіційне тлумачення відповідності положенням Конституції України, а саме презумпції невинуватості, Статті ККУ 368-2, яка передбачає відповідальність за незаконне збагачення, найтяжче передбачене покарання – позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна. Конституційний суд України визнав норму такою, що не відповідає Конституції. Відповідне рішення найближчим часом буде обнародуване, що потягне за собою відповідні юридичні наслідки. Рішення Конституційного суду мають силу закону та не оскаржуються в загальному порядку. Відкриті кримінальні провадження за цією статтею підлягають закриттю органами досудового провадження, компетентними на здійснення розслідування.