Про нас

- Адвокатське Об’єднання ANTEVERIS здійснює свою діяльність на ринку юридичних послуг України та міжнародних ринках для своїх клієнтів.

Успішно захищає права та інтереси приватного бізнесу та фізичних осіб. Адвокати та юристи компанії мають різноманітний багатий досвід супроводу клієнта підчас реалізації бізнес-проектів.

- Адвокати компанії мають активну громадську життєву позицію,

Здійснюють громадську діяльність, приймають участь в реалізації соціальних проектів, пропагують принциповість ідеї демократії, верховенства права, пріоритету інституту прав людини та громадянина. Ми активно співпрацюємо з міжнародними організаціями в сфері захисту прав людини, громадськими організаціями, здійснюємо захист прав і міжнародних інстанціях.

- В своїй діяльності компанія дотримується гендерної рівності, адвокатської етики, анти рейдерських та антикорупційних принципів, поваги до законів та міжнародних стандартів, прав людини та громадянина, а також принципів верховенства права, керується принципом пріоритету інтелекту над стереотипами.

Компанія має положення про конфіденційність інформації та порядок зберігання адвокатської таємниці, з якою працює компанія.