ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ

 • Скільки коштують Ваші послуги?

  Вартість послуг залежить від: обсягу необхідних робіт по Вашому проекту; складності поставленого завдання; стану проекту на момент звернення до фахівців. В залежності від виду послуг, вартість може визначатися за різними методиками, як від визначення вартості нормогодини залучених фахівців, так і від успішності досягнення завдання – «success fee»(гонорар успіху).

 • Чи даєте Ви гарантії вирішення справи на мою користь?

  Чинне законодавства України прямо забороняє адвокату надавати гарантії успіху справи клієнта. Як мінімум це непрофесійно надавати такі гарантії. Наша гарантія: якісність, професіоналізм, досвід, клієнтоорієнтованість, оперативність. Якщо Ви шукаєте надійне плече, а не «повітряних замків», то Ви – наш клієнт!

 • Чи можете Ви якось повпливати на суд, щоби мою справу призначили на зручний для мене час?

  Судова система України має автоматизований документообіг, який здійснює авторозподіл справ, що призначаються у відповідності до внутрішніх процесів в конкретному суді. З урахуванням завантаженості судів, суддя, отримуючи справу за результатом авторозподілу, призначає дату, місце і час у відповідності до свого графіку завантаженості. Вплив на суддів заборонений законодавством.

 • Чи можете Ви зробити всі необхідні дії «на вчора»?

  Так, можемо. Клієнт може розраховувати на максимально стислі строки виконання його завдань. Ми прагнемо надати нашим клієнтам найкращий сервіс, нам важлива наша репутація та ім’я. При цьому клієнт має розуміти об’єктивність вирішення такого роду питань.